Referencje

Podziel się

referencje

Współpracowałem z Mariuszem przy jednym z trudniejszych projektów ostatnich lat. Mogłem w tym czasie podziwiać jego niewyczerpalną gotowość do realizacji nawet najtrudniejszych działań – zawsze przygotowany, zawsze z planem, zawsze opanowany. A wysoki poziom umiejętności interpersonalnych powodował, że każdy z zespołu chętnie z nim współpracował.
Jeżeli nadarzyłaby się możliwość współpracy jeszcze raz, to nie zawahałbym się.”

Maksymilian Kapica
Senior IT Architect w COI

Miałem okazję współpracować z Mariuszem przy okazji dużego projektu w Administracji Publicznej, w szczególności obszarze zarządzania usługami IT. Pracowaliśmy w różnych firmach i niejednokrotnie spotykaliśmy się w sytuacjach, gdzie negocjacje były na porządku dziennym. Zawsze byłem pod wrażeniem zarówno jego wysokiej kultury osobistej jak i profesjonalizmu, niezależnie od stopnia trudności negocjacji.
Mogę polecić Mariusza, jako osobę rzetelną w podejściu do realizowanych zadań i kompetentną w obszarze utrzymania IT.”

Adam Czermiński
Senior IT Architect w IBM Polska

Miałem przyjemność pracować z Mariuszem przez 10 lat w Asseco Poland S.A. Byłem w tym okresie przełożonym Mariusza i mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że jest osobą godną zaufania i profesjonalistą w obszarze zarządzania usługami IT. Mariusz sprawdził się jako ekspert przy projektowaniu procesów ITSM, jak również menadżer zarządzający tymi procesami w okresie eksploatacji systemów dla naszych Klientów.”

Dariusz Darnowski
Senior Project Manager w Asseco Data Systems

Miałem wielką przyjemność pracować z Mariuszem w projekcie Śląska Karta Usług Publicznych. Mariusz był kierownikiem zespołu specjalistów technicznych w projekcie ŚKUP. Wykazał się bardzo dobrymi umiejętnościami zarządczymi i komunikacyjnymi oraz był bardzo efektywny w rozwiązywaniu wszelkich pojawiających się zagadnień, które były związane z oprogramowaniem Profi-Data. Szczególnie doceniam Mariusza, za rozsądne i otwarte podejście do dobrych rozwiązań, które były z korzyścią dla projektu. Jakakolwiek dalsza współpraca z Mariuszem byłaby z pewnością mile widziana.”

Maciej Jarlaczyński
Project Manager/Team Leader w Profi-Data

Miałem okazję współpracować z Mariuszem wiele lat temu w ramach jednego z największych publicznych projektów informatycznych. Gruntowna wiedza Mariusza z zakresu Service Management niewątpliwie okazała się przydatna w skutecznym realizowaniu projektu, Mariusz pokazał się jako osoba wrażliwa na potrzeby klientów, bardzo dobrze przygotowana do wsparcia Klienta, adaptująca się do zmieniających się potrzeb i warunków. Obserwuję również cały czas karierę zawodową Mariusza i muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem jego dojrzałości, pokazują to również przygotowywane przez niego artykuły. Jestem przekonany, że w przyszłości Mariusz będzie skutecznie i efektywnie wspierać Klientów w obszarze jego specjalizacji tj. Zarządzanie IT ze wskazaniem na model Service Management.”

Jerzy Filipowicz-Limanówka
IT Business Relationship Manager EMEA w Delphi Technologies

Miałem wielką przyjemność pracować z Mariuszem przez ponad 10 lat (2004-2015) w ramach kilku dużych projektów, m.in. CEPiK, Odprawa SG i ZEFIR2. W tym okresie Mariusz kierował zespołami specjalistów technicznych i managerów utrzymania. Bardzo wysoko oceniam jego kompetencje, zarówno techniczne, jak i organizacyjno-zarządcze. Na podkreślenie zasługuje jego profesjonalne podejście do rozwiązywania problemów, nastawienie na cel i skuteczność w realizacji zadań. Szczególnie doceniam Mariusza, za rozsądne i otwarte podejście do dobrych praktyk, które umiejętnie adaptował do poszczególnych projektów. Z prawdziwą przyjemnością informuję, że w październiku br. ponownie nawiązałem współpracę z Mariuszem, który wspiera mnie w doskonaleniu procesu zarządzania infrastrukturą teleinformatyczną w kierowanym przeze mnie Centrum Studiów Zaawansowanych Inżynierii Systemów Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej.”

Stefan Rozmus
Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych Inżynierii Systemów WAT

W imieniu Knowledge Management & Development Centre z siedzibą w Serocku przy ul. Rynek 12/13 udzielam referencji Panu Mariuszowi Siekowi z którym miałem przyjemność realizować projekty doradcze w obszarze wdrożeń obszarów procesowych ITIL. Mając na uwadze posiadane kompetencje oraz zaangażowanie polecam Pana Mariusza jako wiarygodnego i zaufanego partnera w biznesie.”

Martin Daliga
Właściciel w Knowledge Management & Development Centre

Mariusz był kierownikiem zespołu zarządzania usługami IT, którego miałem przyjemność być członkiem. Był nie tylko doskonałym przełożonym, ale także mentorem i ekspertem w dziedzinie usług IT. Znakomicie sprawdza się w sytuacjach wymagających nieszablonowego rozwiązania. Cechują go wysokie umiejętności interpersonalne.
Polecam współpracę z Mariuszem jako profesjonalistą umiejącym doskonale dostosować metody pracy do specyfiki zadania czy projektu.”

Michał Kulesza
Independent IT Consultant/Contractor

Współpracowałem z Mariuszem przy realizacji wielu największych projektów IT (CEPiK, Odprawa SG, CANARD, ZEFIR2, ŚKUP). Przez kilka lat Mariusz był moim bezpośrednim przełożonym. Jako szef, Mariusz był wymagający, ale zarazem empatyczny i zawsze chętnie służył mi radą, podczas rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień projektowych i utrzymaniowych. Zawsze go podziwiałem za głęboką wiedzę z obszaru zarządzania IT, profesjonalne podejście do klientów oraz perfekcyjne przygotowanie do realizacji zadań.

Mogę polecić Mariusza, jako osobę, która z pasją podejmuje się najtrudniejszych zadań i wyzwań związanych z opracowaniem, wdrożeniem i realizacją procesów ITSM u najbardziej wymagających klientów.”

Marek Cembrzyński
IT Service Delivery Manager w Asseco Data Systems

Miałem okazję współpracować z Mariuszem przy okazji dużych projektów IT wdrożeniowo-utrzymaniowych dla Administracji Publicznej. Niezależnie od roli jaką pełnił (kierownik zespołu specjalistów, menedżer procesów i/lub usług IT) zawsze można było liczyć na wysoką jakość, terminowość i odpowiedzialność za powierzane zadania. Mariusz wykazał się wysoką skutecznością w osiąganiu stawianych celów i rozwiązywaniu problemów, zachowując przy tym wysoki poziom kultury osobistej w relacjach z kolegami i przedstawicielami klienta. Jeśli poszukujecie do projektu osoby o szerokiej wiedzy w temacie zarządzania usługami IT i jednocześnie odpowiedzialnej to szczerze polecam Mariusza”

Paweł Miechowicz
ITIL Expert, MBA, IT/ITSM Process Modelling w EcoVadis

 


Podziel się