Kortez – Mój dom

Podziel się

Kortez-mój-domZawsze marzyłem o własnym radiu, a dokładnie rozgłośni radiowej w eterze. Muzyka była ze mną od najmłodszych lat dzięki grze na akordeonie oraz zestawie muzycznym składającym się z amplitunera Tosca 303, magnetofonu deck Unitra oraz zestawu głośników Tonsil o mocy 80 W. O mojej muzycznej historii napiszę innym razem a dzisiaj jeszcze nie w radiu ale na stronie chciałem polecić najnowszą płytę Korteza „Mój dom”. Zakochałem się w tym wykonawcy od początku jego pojawienia się w 2015 roku. Dzięki polskiemu radiu a dokładnie trójce zostały wypromowane jego pierwsze utwory „Zostań” i „Od dawna już wiem”.

Kortez – Mój dom

Najnowsza, druga płyta ukazała się 3 listopada tego roku. Pierwsze przesłuchanie na Spotify i od razu wiedziałem, że muszę ją mieć w swojej kolekcji. Ponieważ uważam, że opowiadanie o płycie i muzyce nie ma sensu, proponuję jej po prostu posłuchać. Uważam, że płyta jest rewelacyjna ale ja nie jestem obiektywny 🙂

Możliwości jest wiele albo na Spotify lub innym serwisie streamingowym albo na Youtube. Ułatwiam to udostępniając na swojej stronie.

Jak ktoś nie dysponuje Spotify to można słuchać również na Youtube. Poniżej lista utworów:Kortez-mój-dom

 

 


Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.